Мотокоси Limex

infoМотокоси Limex BT 431kn, Limex BT 5420ba, Limex BT 521kn, Limex BT 524ba – зручні, мобільні, практичні, і тому, справедливо вважаються популярним інструментом, за допомогою якого ви зможете викосити траву, зарості невеликого куща у себе на дачній ділянці, біля хати, на городі напередодні збирання врожаю картоплі. Останнім часом мотокоси стали також популярні і в сільському господарстві під час заготівлі сіна. Проте великий вибір моделей з різними технічними показниками і широкий діапазон цін викликають закономірне запитання у споживача: яку саме вибрати мотокосу у співвідношенні ціна-якість, і щоб її технічні характеристики максимально відповідали завдань, які будуть виконуватися.

Залежно від технічних характеристик, а також від режиму експлуатації, всі мотокоси можна умовно поділити на професійні та побутові. Професійна мотокоса розрахована для промислового використання, виконання великого обсягу робіт тривалий час, і відмінно підійде для експлуатації комунальними службами або в сільському господарстві. Побутові мотокоси призначені для роботи біля будинку, в саду, на городі. Їх потужність рідко перевищує 2 к.с.

Конструкційно побутові моделі схожі на професійні моделі, однак є деякі особливості. Ряд побутових моделей оснащені зігнутої штангою, яка зручна при роботі в труднодоступних місцях, оскільки така мотокоса менш габаритна, ніж її аналог з прямою штангою. Побутові моделі частіше зустрічаються з розбірною штангою, яка дуже зручна при зберіганні і транспортуванні, оскільки в розібраному вигляді мотокоса в два рази менша, а зібрати її не складає труднощів і займає мінімум часу. Ще однією особливістю, яка суттєво відрізняє побутову модель від професійної є її вартість. Остання буде на порядок дорожче.

Тому, перш ніж вибрати мотокосу необхідно визначитися, які саме завдання Ви будете використовувати. Якщо у Вас ділянку до 15-20 соток, зовсім необов'язково переплачувати і купувати професійний інструмент, оскільки в даному випадку побутова мотокоса відмінно впоратися з таким обсягом робіт.

Copyright © 2016-2019 Компанія Limex
Сайт розроблено та підтримується в ТОВ "ТД "АМТ"